Google ‘da İlk Sayfada Çıkmak İçin Ne Yapmak Gerekir

Web sitenizi Google’ın 1. Sayfası ‘nda görmek istiyorsunuz, ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz değilmi?  Bilmemeniz normal. Zira herkes ancak kendi alanında uzmandır. Google ‘ın 1. sayfasında web sitenizi çıkarmak için uzman olanda bizleriz. O halde rahat olun ve merak etmeyin doğru yere geldiniz. Sizin için çok etkili çözümlerimiz var.  Etkin SEO olarak Google’ın 1. sayfasına birçok web sitesini çıkardık. Bunu şimdi sizin içinde yapmaya hazırız.

BURADAN ÇALIŞMA ÜCRETLERİNİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Bu arada öncelikle, Google ve diğer arama motorlarının nasıl çalıştığıyla ilgili hızlı bir başlangıç ​​yapalım ve sizi bu konuda kısaca temel olarak bilgilendirelim. Nasıl bir hizmete ödeme yaptığınızı bilmek hakkınız.

Google (ve Diğer Arama Motorları) Nasıl Çalışır?

Google hakkında bilmeniz gereken ilk şey, Google’ın İnternetin kendisi olmadığıdır. Bir web sitesi yaptırmışsınız ve web siteniz Google’da görünmüyor olabilir. Ama bu durum web sitenizin İnternet’te olmadığı anlamına gelmez.  Web siteniz, Google’ın belirli bir anahtar kelime için arama sonuçlarında görüntülenmesini gerektiren çalışma yapılmadığı için aramalarda görünmeyecektir. Ancak tabiki internet’te yayındasınız.

Google ve diğer arama motorlarının web sitelerini aramalarda gösterme prensibi şöyle işler: Google, İnternet’teki web sitelerini ziyaret eden, her sayfanın anlık görüntüsünü alan ve bunları büyük bir veritabanında dosyalayan, bilgisayar başında çalışan bilgisayar sistemlerine sahiptir.

Her web sayfasının anlık görüntüsünü almanın bir parçası olarak, Google’ın sistemi sayfanın belirli bir konusunu belirlemek için bir web sayfasındaki her kelimeyi ve diğer içerikleri (fotoğraflar, videolar, ses dosyaları vs.) tarar. Ardından topladığı bu verileri, belirli bir anahtar kelime araması için hangi web sayfalarının ve hangi sırada gösterileceğini belirlemek için kullanır.

Başka bir deyişle, Google’ın algoritmaları, İnternet’teki hangi web sayfasının belirli bir anahtar kelime veya anahtar kelime öbeği için en uygun olduğunu belirler ve önce onu görüntüler. Daha sonra en alakalı ikinci sayfayı vs. görüntüler.  Aramalarda görünen web sayfalarının listesi Arama Motoru Sonuçları Sayfası (SERP) olarak tarif edilir.

Peki Web Sitemi Google ‘da Üst Sıralara Çıkarmak İçin Ne Yapmam Gerekir

Eminiz bu soruyu defalarca kendinize sordunuz hatta google ‘da bu şekilde defalarca arama yaptınız. Fakat şu anda buradasınız. Bu demektir ki sorununuza hâla çözüm bulamadınız. Makalemizin en başındada belirttiğimiz gibi sorunun çözümü için doğru yerde olduğunuzu bilmenizi istiyoruz. Web sitenizi google ‘da üst sıralara çıkarmak için hazırız. Sadece bize ulaşmanız yeterli. Sizinle detaylı bir görüşme yapıp ardından profesyonel bir yol haritası çıkaracağız.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir