Testimonials

Google aramalarında hiç yoktuk. Hiç bir aramada sitemizi bulamıyorduk. Bu çok can sıkıcı bi durum. Etkin SEO Erdal beyle konuştuk durumu.  Bir yol haritası çizdi. Yaptığı çalışma neticesi Türkiye Genelinde “meyve sanayii” aramasında ve “Bursa meyve sanayii” aramasında sitemiz 1.sırada çıkıyor. İnternette görünür olmak mail yada telefon almak çok sevindirici bi duygu. Gerçekten teşekkür ediyorum. Profesyonelliklerini sergilediler.

Cem Serezli Bumey Türkiye Koordinatörü @ www.bumey.com.tr

Kendi bilgilerimizle o kadar uğraştık bir sonuç elde edemedik. İşi ehline yani profesyonellere teslim etmek gerekiyormuş. Bunu net anladık. SEO gerçekten profesyonellerin işi. Şimdi artık “Bursa Web Tasarım” ve “Bursa’da web tasarım” kelimelerinde ilk sayfadayız. Bu çok güzel bir gelişme.  Sitemizle sürekli ilgilenen ve bizi düzenli olarak bilgilendiren Erdal beye teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ali Ayvaz Ajans Ay CEO @ Ajans Ay | www.ajansay.com

Yakın zamanda “Erzurum Ürünleri” şeklinde bir anahtar kelime seçimimiz ile çalışmaya başladık. MaşaAllah birkaç gün önce baktık 2.sayfadayız. Aslında bu kadar kısa süre İçinde başarılı netice almak bizi çok şaşırttı. Eminim diğer kelimelerle birlikte sonradan verdiğimiz kelimelerdede google ‘da iyi yerlere gelecez. Google ‘da aranınca bulunmak ve internet üzerinden sipariş telefonu almak gerçekten çok güzel. Etkin SEO Uzmanı Erdal Bey gerçekten işinin ehli. Buna bizzat sitemizle şahit oluyoruz. Helal olsun diyorum. Tebrikler.

Haluk Akyol Ak Çiftlik CEO @ Ak Çiftlik Doğal Ürünler | www.akciflik.com