Kurumsal SEO Danışmanlığı

SEO çalışmaları aslında Kurumsal SEO ve Bireysel ( Standart ) SEO olarak iki ana kategoriye ayrılır. Bu bağlamda Kurumsal SEO Çalışmaları her zaman bir adım öndedir. Zira Kurumsal SEO Danışmanlığı aynı zamanda ilgili firmanın tüm Sosyal Medya hesaplarınında profesyonel olarak yönetilmesi işleminide kapsar. Süreç başından sonuna profesyonel ve tam anlamıyla arama motorları standartlarına uygun yönetilmelidir.

Kurumsal SEO Danışmanı ilgili firmanın SEO çalışmaları sürecini yönetirken aynı zamanda sonraki zamanlarda arama motorlarında güncellemeler vasıtasıyla ortaya çıkacak dalgalanmalar, web teknolojilerindeki yenilenme gibi durumlara karşıda web sitesi yada sitelerinin olumsuz etkilenmemesi için sürekli olarak profesyonel olarak takiptedir. İlgili siteleri sürekli gözetim altında bulundurur.

Kurumsal web sitesinin içerik açısından çok fazla ihtiyacı olmadığı düşünülebilir. Bu açıdan bakıldığında evet doğrudur diyebiliriz. Zira firma ile ilgili bütün bilgileri siteye yükledikten sonra artık geriye yapacak bişey kalmıyor. Peki güncel kalmak adına gerekli olan içerik eksiği nasıl karşılanacak? İşte burada devreye blog entegresi giriyor. Dikkat edilirse günümüzde artık büyük markalarda içerik eksiğini kapatmak ve daha güncel kalmak adına sitelerine bir blog bölümü ekliyor ve sürekli sektörel içerikler oluşturuyorlar.  

Bu aşamada doğru strateji için devreye profesyonel SEO Danışmanı giriyor. Zira kurumsal web sitesi için entegre edilen blog bölümünün profesyonel olarak planlanması, atılacak adımların kalteli bir yol haritası ile desteklenmesi gerekmektedir. Bu süreçte uygulanacak  yanlış içerik politikası siteye faydadan çok zarar getirecektir. Dolayısı ile firma bünyesinde birlkte çalışacağınız Kurumsal SEO Uzmanını öncelikle bu açıdan ciddi anlamda test etmelisiniz. Örneğin ondan birkaç örnek içerik oluşturmasını isteyebilirsiniz. Aşağıdaki maddeler çalışmayı planladığınız SEO Danışmanı hakkında size fikir verecektir;

Profesyonel SEO Danışmanı Özellikleri Nelerdir

  • Sektörle ilgili içerik çalışmasına başlamadan önce kaliteli bir planlama ve akılcı bir yol haritası hazırlar.
  • Sektörle ilgili aranma hacmi yüksek kelimelerde üst düzey anlam bütünlüğü ifade eden okuyucu odaklı kaliteli içerikler oluşturma konusunda uzmandır.
  • Oluşturduğu içeriklerde akıcılık ve başarılı bir anlatım üslubu vardır.
  • Hangi konuda içerik oluşturuyorsa o konuyu tüm yönleriyle ele alır ve tüm detayları ile açıklar
  • İçeriği alt başlıklarla destekler ve tıpkı giriş – gelişme – sonuç örgüsü ile devam eden bir kompozisyon yapısıyla konuyu başlatır – bilgi verir – ve sonuçlandırır.

Şu unutulmamalı, kurumsal sitedeki blog sayfası web sitesine ve firmaya farklı bir prestij kazandıracaktır. Dahası sürekli üretilen güncel içerikler vasıtasıyla devamlı olarak aramalarda listeleniyor ve potansiyel müşterilerinizin göz önünde bulunuyorsunuz. Bu takibi istediğiniz şey. O alde Bize Ulaşın ve Bize Bırakın. Markanızı dünya çapında bilinir yapıp satış ve kârlılığınızı üst seviyelere taşıyalım. Performans Garantili Profesyonel SEO Çalışmasıyla Hedeflerinize her zamankinden daha çok yaklaşacaksınız. Kurumsal SEO Danışmanı ‘nız olarak web sitenizi tüm sosyal medya hesaplarınızla birlikte baştan sona profesyonel olarak yönetebilir, sizede bu konuda yüksek düzeyde bir memnuniyet sağlayabiliriz.